Unrelated Incidents

The Bloodhound Gang

Unrelated Incidents S03E08

החבורה עומדת בפאתי Orderly Park, אלבה מקפצצת משמחה על מטול הרימונים החדש שהיא קיבלה מידי הנזירות, כשפתאום נתקפים כולם בהבנה שמשהו, כאן קרוב, לא בסדר.

התחוש המקבל משנה תוקף כשאלבה מזהה את רכב הסיור של השוטר ג’ף מקמילן, השותף בעל כורחו שלה, והמצב מחמיר כשמסתבר שיש שובל דק דם של שם שמוביל מהרכב פנימה – אל הקתדרלה, וממנו הלאה לאחוזות הקבר המשמשות כבית לאליס יאנג-בימון, המתה-החיה שמהווה אחת הצלעות של המשולש המשמר את העיר במצבה.

לרוע המזל, הכניסה לאחוזת הקבר נמצאת תחת משמר של השוטרת סינדי, אחת מהשוטרות שהיו מעורבות בהשתקת התקיפה בביתה של קיטי אוטר, כמו גם בהרחקתו של מקמילן, עם אלבה, מלחקור את הנעשה בעיר לקראת הפסטיבל. ניצוץ של המצת שלה כשהיא מדליקה סיגרייה להעברת הזמן במשמרת שלה מסגיר את העמדה שלה. היא הוצבה בפתח בשביל שלא יפריעו לאליס לעשות את מה שתרצה לעשות במקמילן, אבל כשהיא נתקלת באיום מצד אלבה, בלבולים מצד ניאבה והתעלמות סמכותית מצד רובינסון מצד אחד, ומצד שני מקיטי ולי שחותכות דרך כנסיית קרתגו השלישית שפתוחה לרווחה לכל מבקר באדישות של עומס תחמושת. לי וקיטי מפוצצות את קיר אחוזת הקבר מהצד השני באמצעות קסמי הקיץ של לי שפוערת חור בקרקע. אין ספק שלי עוד צריכה להתאמן בכדי להשתמש בכוחות שלה בצורה עדינה.

השוטרת באה לראות מה קורה ולי וקיטי קופצות פנימה לבור העצום שנפער בקיר. קיטי נוחתת על הרגליים, ולי נופלת על התחת. ביתיים רובינסון, ניאבה ו אלבה נכנסים לחדר ההסבה של אליס בימון, והוא ריק. הם נכנסים לחדר הבא ומתאחדים עם לי וקיטי. החדר עצמו מלא בתמונות דיוקן של נשים מהמאות האחרונות, חלק מהבולטות יותר ביניהן היא תמונה של תליית מכשה בתקופת צייד המכשפות של סיילם.

לאחר איחוד מרגש בין לי וקיטי הפורצות לבין אלבה, ניאבה ורובינסון היורדים במדרגות, מגלה החבורה כי אחוזות הקבר ממשיכות לקומפלקס מנהרות ענף שבמורדו נגרר מקמילן, ככל הנראה להשתתף בטקס שדורש את דמו – אם כי לא ברור, בשלב זה, למה הקרבתו הטקסית של תומס, האסיר הנעדר שגופתו נמצאה במקום לפני כשבוע, לא הספיקה.

בנסיון למצוא את מקמילן לפני שישוסף גרונו, רובינסון מפעיל קסם Follow the blood לעקוב אחר שובל הדם, מה שמכניס אותו למצב של Blood sight, כשהוא רואה רק את הדם שסביבו. הוא מוביל את כולם לחדר שבו מוחזק מקמילן בידי השוטרת ננסי, שותפתה של סינדי, שכמעט ומספיקה לבצע בו את זממה, עד שאלבה מזנקת עליה, ועם קצת עזרה קסומה מניאבה ורובינסון מצליחה לנטרל אותה, אם כי לא לפני שרובינסון תורם מנת דם הגונה ל-Bloodtipede שהזדחל מהתקרה ונצמד לעורפו. היעילות של המסור שהושלך על ידי קיטי לעבר היצור מוטלת בספק (אורי מספר מספר בדיחות קרש נוספות שיתאימו למסור).

החבורה עומדת מבולבלת, פצועה וחבולה עם מקמילן ורובינסון קרובים לאפיסת כוחות, ואלבה מצפה להפוך לציפור כל רגע (אם כי זה לא קורה, מה שמוביל אותה לחשוד שננסי היא לא בדיוק מה שהיא נראית). הודות לקימפול מוצלח של מאיה – ניאבה לוקחת פיקוד עם נאום מוטיבציה חוצב להבות ובעיקר מבלבל, ומובילה את החבורה בגבורה לחדר הסמוך, שם מוחזק תאצ’ר הזקן בתוך מימד-כיס אשר נקרע מה-Nevernever, כשהוא מוגן ע"י 149 הגולגלות של הקורבנות הקודמים, ועוד ראשו – ראשה? – של תומס, הקורבן האחרון, אשר מכיוון שנולד כאשה, אך הוקרב כגבר, חיבל בטקס של בימון, ולכן נחטף מקמילן, שכבר היה קרוב מדי לגלות את האמת על המתרחש, להחליף אותו.

במהלך מפתיע, אך אפקטיבי, ניאבה לוקחת את ראשה – ראשו? – של תומס (שמתגלה כחסר גרוגרת ומוביל לתיאוריה של למה היה צורך בקורבן נוסף). ומטיחה אותו לתוך מעגלי ההגנה שסביב מימד-כיס, כשהיא מחוזקת עם דמו של רובינסון שניגר (בכוונה!) דרך תעלות ניקוז הדם שמובילות מ- (ואל) המזבח. ומנפצת את שורת הגולגלות. תאצ’ר הזקן (או אולי הזקנה?) מתגלגל החוצה, מבטו מלא ב-150 שנה של כעס ותסכול, לפני שהוא מאבד את הכרתו. במאמצים אחרונים, החבורה מטפסת החוצה דרך החורים בקירות שהקסמים של לי פרצו קודם, ועומדים מתנשפים בזמן שקיטי רצה מהר ומצלמת תמונה קבוצתית לפני שהקבוצה מתהלכת בצעדים איטיים הרחק מבית הקברות הקטן.

Comments

Uri_Lifshitz Uri_Lifshitz

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.