Unrelated Incidents

"הסיבה שהזמנו אתכם לפה היום היא.."

Unrelated Incidents S02E04

לאחר השיחה עם מר לינקנשייר חברי הקבוצה מחליטים לאסוף את כל הנוגעים בדבר למפגש פסגה. הם פונים לגברת טיל שנמצאת בגלריה שלה “Teal & Ocher”. העוזר המסוגנן שלה פון-פון מסייע לקבוצה לפגוש את הגברת. גברת טיל היא קשישה בעלת נימוסים בריטיים שמסתדרת טוב מאוד עם ניאבה אבל לא עם אף אחד אחר, היא מאשרת שהיא שכרה את סיגל ומעדכנת שסיגל תהיה במפגש הפסגה במאורת הדרקון.

בדרך לאתר הבא החבר’ה מחליטים לערוך סקר קצר ולא מחייב אודות סיוטים בעיר. בחור צעיר שהוא מעריץ של ראין פותח שיחה עם אלבה ומתגלה שאין לו סיוטים יוצאי דופן. עצירה רגעית בבית החולים לעומת זאת, שם לי מבררת עם המחלקה הפסיכולוגית מגלה שבהחלט יש עלייה בהפרעות שינה וגם מספר דו"חות על היעלמויות יוצאות דופן.

באתר בנייה שם חברת הבנייה “Spool Construction” מרימה בניין חדש. מר ספול הוא אדם שרירי, שמנמן וישיר שמתגלה כאחד שאינו אוהב לבזבז זמן. אם אחד מהחבר’ה שלו עשה משהו לא בסדר הוא ייקח אחריות על זה. בכדי ליישר את ההדורים הוא מבטיח שהבחור שלו (בחור בלונדיני בשם קוראי) יגיע לפגישה. כולם בטוחים שמדובר בבחור הבלונדיני ששאל אודות לי בבית החולים.

בדרך מאתר הבנייה למאורת הדרקון החבורה מחליטה לעבור דרך מלון גראנד דולין בכדי לנסות לאתר או להיפטר ממעקבים וגם בכדי לרחרח סביב. לי ואלבה עובדות על פקידת הקבלה עם סיפור לא מאוד הגיוני על כך שלי מחפשת את ארסה שנעלם ושרובינסון הוא אביו של הארוס. בזמן שהפקידה מדברת עם רובינסון אז לי ואלבה מחטטים במחשב ומוצאות רשימה של כל האנשים שעשו צ’אק אין בימים האחרונים וכן הזמנה ליום שני הקרוב למר אסקארצ’ה.

באותו הזמן ניאבה בוחנת את האזור ומגלה שיש שרידים של קסם על המלצר. בחינה נוספת מעידה שהוטל לחש כלשהו על מוחו. בחינה של לי מגלה כי מדובר במחיקת זיכרון שבוצע על ידי הברנש הבלונדיני המסתורי ששאל אודותיה בבית החולים לא מזמן.

ניסיון לגייס את ג’יימס רדפילד כ"אקסטרה שרירים" לפגישה התבדה כי כולם נזכרו שאין לו שרירים.

במאורת הדרקון הקבוצה נפגשת וג’ראלד נותן להם את אחד מחדרי המשחקים. אחד אחרי השנייה מגיעים סיגל השקטה, פיונה הרועשת ולבסוף קוראי שמתגלה להפתעת הקבוצה לא בתור הבן אדם ששאל אודות לי בבית החולים. רובינסון מזהיר את כולם שלא לעשות עוד funny business וכולם מבטיחים להתנהג יפה עד למכירה הפומבית. פיונה וקוראי יוצאים מהחדר. סיגל לא משתפת פעולה עם רוב השאלות של הקבוצה אבל כשאלבה מחליטה לגלות את דבר גניבת הכד אז רובינסון מתפלץ והשניים נכנסים לוויכוח שמחמיר כשאלבה מטיחה אגרוף בפרצופו של רובינסון. ג’ראלד מנסה נואשות להזכיר לכולם שמאורת הדרקון היא שטח ניטרלי ללא אלימות אבל כולם מתעלמים ממנו. רובינסון מכריז שהוא לא יכול לסמוך יותר על אלבה שתשמור על הסודות שלו ושל הלקוחות שלו ועוזב בסערה את המקום. אלבה עוזבת לכיוון אחר. לעומתם ניאבה, סיגל ולי בהלם מההתרחשויות וסיגל פולטת בטעות את שמו של הכד VoidFiller.

Comments

Uri_Lifshitz Uri_Lifshitz

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.